Start-up Stage на Smart Agro Forum

12 квітня пройшов Smart Agro Forum – спеціалізований форум по IT-технології та розробкам в агропромисловому комплексі для Топ-менеджерів та директорів Агро підприємств, холдингів та фермерствна. В рамках якого асоціація AgTech Ukraine була відповідальна за блок “Start-up Stage”. В ньому було презентовано 6 перспективних проектів, про які ми розповімо детальніше в нашій статті.

17758371_1701769896788918_3168605743324505003_o

Відкрив третій блок “Start-up Stage” Юрій Петрук – голова асоціації AgTech Ukraine. Юрій розповів про асоціаціїю та її мету – забезпечити синергію розвитку двох найперспективніших галузей України, побудувати між ними конструктивну взаємодію та вивести Україну в лідери серед постачальників високотехнологічних рішень для агросектору на міжнародному рівні.

 

А тепер про кожен з проектів.

 

Розпочали блок презентацій KRAY Technologies. Дмитрій Сурду, CEO & Founder, KRAY Technologies, розказав про Kray Protection – перший в світі індустріальний дрон для розпилення засобів захисту рослин. Двохметровий дрон дозволяє розпилювати хімікати на рівні висоти польоту в 1 м від рослини, що дозволяє заощаджувати до 70% хімікатів. Використовуючи цей дрон можна уникнути технологічних втрат врожаю та зменшити операційні витрати в 10 раз.

17966340_1701769976788910_1181099500352370117_o

Наступними презентували свій проект призери цьогорічного Всеукраїнського Хакатону Аграрних Інновацій – АЛАНА-ЭКО. Гладковський Денис, головний інженер компанії АЛАНА-ЭКО, розповів гостям форуму про історію створення , а також вигоди використання гідропонної установки “ЄВА-ПРО”. Автоматизована установка займає 17 м2 при корисній площі в 28,8 м2, що вміщують 1664 посадочних місця. “ЄВА-ПРО” обладнана датчиками вологості, швидкості, а збільшення світлового потоку призводить до ефекту, що перевищує ефект при вирощуванні на пологих поверхнях в 3 рази. В процесі експлуатації було помічено прискорення швидкості росту рослин в 1,3 рази.

17966314_1701770180122223_7885308948093882450_o

Третіми презентувалися також, учасники цьогорічного хакатону і вони теж мають пряме відношення до тепличних установок – це система автоматизації теплиць SmartEP. Презентував проект Козерівський Володимир, директор ТОВ “Смартеп`ю”. Система, що презентує проект, буде корисною як для досвідчених аграрієв так і для початківцев, адже має даних готових рецептів для вирощування різноманітних культур, що постійно поповнюється.

козелінський

GrainTrack презентували онлайн платформу для оптимізації процесів торгівлі с/г продукцією. Дмитро Михайльчук розповів про платформу GrainTrack та чим вона корисна для зернотрейдерів. Серед переваг те, що платформа вдало об`єднує всі бізнес процеси в одній CRM-системі: звіти та контракти (з функцією синхронізації з 1С, що спрощує роботу зі звітністю), валідні бази контрагентів, автоматизовану систему закупівель та продажу.

грейе трек

Ще один учасник цьогорічного хакатону Олексій Степанов презентував проект своєї команди – Agro Yard. Agro Yard – це онлайн платформа для проведення тендерів, закупівель та безготівкового розрахунку для фермерських господарств. Олексій наголосив, що Agro Yard є своєрідною екосистемою, що допоможе скоротити витрати фермерам. На сьогодні площадка включає можливість проведення аукціонів, тендерів та розміщення оголошень, але в найближчий час буде реалізовано функцію електронних контрактів (що допоможе повністю уникнути паперовий документообіг) та систему рейтингування. Також вже зараз в тестуванні знаходиться версія мобільного додатку.

Степанов

Завершальний виступ був від проекту Skok Agro, раніше відомою під назвою “Агромонітор”. Директор компанії Сергій Скок розповів про розвиток та впровадження систем моніторингу земельних ділянок та поділився своїм досвідом в цій справі. На сьогодні в арсеналі проекту є такі винаходи як переносні плотноміри з онлайн передачею даних (як за допомогою GSM так і за допомогою радіоканалів), а також вологоміри, анемометри для оприскувачів та інше.

скок

Start-up Stage став гарною можливістю для учасників показати свої ідеї публіці: презентувати їх, отримати зворотній зв’язок та можливо знайти нових партнерів чи клієнтів.  Кожен з цих проектів має високі перспективи для росту. Асоціація AgTech Ukraine буде і надалі підтримуватиме їх та слідкувати за їхнім розвитком!

3
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Павло Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Павло
Guest
Павло

Відмінний форум. Будемо раді бачити вас на нашому ресурсі https://agro-sells.com/

© 2015 - 2018, AgTech Ukraine. All rights reserved.