Drone.UA стала членом асоціації AgTech Ukraine

Компанія Drone.UA, провідний український інтегратор безпілотних технологій, стала членом асоціації AgTech Ukraine.

Участь в Асоціації дозволяє використовувати комплексний підхід при роботі з керівниками та спеціалістами комерційних організацій. Це дає можливість взаємодії з ринком, використовуючи спільні можливості членів Асоціації, для більш успішного ведення бізнесу.

Крім того, Асоціація планує проводити роботу із залученням інтелектуальних, фінансових, організаційних та інших ресурсів для найкращої реалізації інтересів її членів, з організації інформаційної, консультативної та методичної допомоги членам Асоціації.

Раніше експерти Drone.UA брали участь у першому триденному хакатоні спрямованому на пошук і розробку високоефективних технологічних рішень в аграрному бізнесі. Хакатон був проведений в Тернополі 18-20 вересня 2015 за підтримки Тернопільської Міської Адміністрації і корпорації Агропродсервіс.

Організаторами заходу виступили:

  • Стартап інкубатор «Континиум» — http://www.itcontinuum.com.ua/
  • Digital Future — http://digital-future.org/
  • InVenture Investment Group — https://inventure.ua/
  • eMagicOne — https://emagicone.com

Для довідки:

Drone.UA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України. Компанія веде свою діяльність в аграрній сфері, у сфері енергетики та нафтогазової промисловості, а також у сферах геодезії і топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг, з використанням БПЛА, а також обробка даних, що отримуються за допомогою безпілотників. Літальні апарати Drone.UA використовуються на більш ніж на 1.5 млн гектарів посівних площ України.

Асоціація AgTech Ukraine створена в жовтні 2015р року. Метою створення Асоціації є консолідація зусиль з просування на зовнішніх ринках конкурентоспроможної продукції українських компаній, злиття наукового і виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення та технічних рішень, що відповідають міжнародним стандартам, а також умов для подальшого розвитку цієї галузі.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of
© 2015 - 2018, AgTech Ukraine. All rights reserved.